en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
WELLA
 
 

Güvenli Alışveriş

İade ve Değişim

%100 Orijinal Ürünler

Aynı Gün Kargo

Ücretsiz Kargo

Kapıda

@karadag.kozmetik

 

KARADAĞ

KURUMSAL İLETİŞİM

MARKALAR

KATEGORİLER

 
 
 

ESENLER ŞUBE

Nene Hatun Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:50

Esenler/İstanbul

BAYRAMPAŞA ŞUBE

Yıldırım Mahallesi, Ali Fuat Başgil Cd. No:57-59

Bayrampaşa/İstanbul

Esenler Şube:         (0212) 611 34 68

Bayrampaşa Şube:  (0212) 537 00 68

info@karadagkozmetik.com

Bizi Buradan Takip Edin...

Copyright 2018©KARADAĞ KOZMETİK.Tüm hakları saklıdır.

9833

Wella Saç Bakım Ürünleri


 

Wella Saç Bakım

Herkesin tanıdığı ve bildiği Wella 1880’den bu yana kozmetik sektörüne özellikle de saç ürünlerine yeni soluklar getirmeye ve bilimsel, teknolojik gelişmeleri yakalayarak kalitesini yükseltmeye devam eden bir firmadır. Saçın kaybettiği güçlülük, parlaklık, esneklik, nem gibi değerleri geri kazanması için sorununuza ve saç tipinize özel formüller sunan Wella ürünleri kısa sürede düzenli kullanımla gözle görülebilecek etkilere sahiptir.


Wella Saç Bakım Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Wella saç bakımı etkili bir sonuç alabilmek için, kişiye uygun serinin temizlik, bakım, şekillendirme ürünlerinin beraber ve düzenli kullanılmasını öneriyor. Sıkça yaşanan saç problemlerinin çözümlenebilmesi adına farklı seriler üreten Wella 5 ana seride çözümleri sınıflandırır.

Enrich serisi kuru ve yıpranmış saçların onarılması, kaybedilen canlılığı ve volümü kazandırmak için ipek özlü formülüyle bakım yapar. Şampuan, conditioner, maske, şekillendirici köpük ve balm içerikli sprey ürünleri bulunan bu seri saçın nemlendirilmesine, yumuşamasına, doğal yapısına dönmesine yardımcı olur. Saçın tek canlı olan kısmını, kökleri, besleyen saç derisi sağlıklı olmazsa saçın sağlıklı olması beklenemez. Balance serisi de saç derisini canlandıran, forma sokan bir seridir. Kepek probleminin giderilmesi, saç derisinin canlandırılması, dökülmenin önlenmesi, arındırma ve tahriş olan saç diplerini rahatlatıcı farklı ürünleri vardır. Wella saç bakım ürünleri içerisinde Elements ve Brilliance serileri boyalı saçlara hitap eden ürünlere sahiptir. Brilliance boyalı ve ısıl işlem ile tahrip olan ince telli saçların pırlanta tozuyla yenilenmesi, pürüzsüzleşmesi, rengin uzun süre korunabilmesini sağlarken, Elements serisi boyalı, canlılığını yitiren saçların gücünü toplayabilmesi, ihtiyacı olan maddeleri kazanabilmesi için idealdir. Oil Reflections ise saça E vitamini, avokado yağı, makadamya tohumunun yağıyla bakım yapar. Elastikiyetini kazanmış, canlanmış saçlara kavuşmaya yardım eder.

Neden Wella Ürünlerini Tercih Etmeliyiz?

Kısa sürede gözle görülür bir etki yakalayabilmek, sürekli kullanabileceğiniz bir ürün elde etmek istiyorsanız Wella’nın ürünlerini tercih etmelisiniz. Kozmetik sektörünün gün be gün büyümesi sahte ve zararlı kimyasallarla dolu ürünlerin piyasa sürülmesine sebep olsa da Tahta Tarak güvencesiyle orijinal Wella ürünlerini kolayca sitemizden temin edebilirsiniz.

(0212) 611 34 68

(0212) 537 00 68