en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
SCHWARZKOPF
 
 

Güvenli Alışveriş

İade ve Değişim

%100 Orijinal Ürünler

Aynı Gün Kargo

Ücretsiz Kargo

Kapıda

@karadag.kozmetik

 

KARADAĞ

KURUMSAL İLETİŞİM

MARKALAR

KATEGORİLER

 
 
 

ESENLER ŞUBE

Nene Hatun Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:50

Esenler/İstanbul

BAYRAMPAŞA ŞUBE

Yıldırım Mahallesi, Ali Fuat Başgil Cd. No:57-59

Bayrampaşa/İstanbul

Esenler Şube:         (0212) 611 34 68

Bayrampaşa Şube:  (0212) 537 00 68

info@karadagkozmetik.com

Bizi Buradan Takip Edin...

Copyright 2018©KARADAĞ KOZMETİK.Tüm hakları saklıdır.

14036

Schwarzkopf Saç Bakım Ürünleri


 

Schwarzkopf

Saç bakımında herkesçe tanınan markalardan biri olan Schwarzkopf ürünleriyle saçlarda gözle görülür etkiler yaratmayı amaçlar. Schwarzkopf Saçların kendilerine özel ihtiyaçlarını baz alarak hazırlanan içerikler, saçların birincil problemlerini çözmekle kalmıyor, saçı aynı zamanda besliyor ve dış etmenlerden de koruyor.


Schwarzkopf Serileri Hangi Saç Problemleri İçin Uygundur?

Schwarzkopf ürünleri içerisinden Fibreplex serisi, saçlara zarar vermeden açma uygulamasının yapılmasını kolaylaştırır. No 1 Bond Booster renk açma esnasında saçın zarar görmemesini sağlarken, No 2 Bond Sealer No 1’in etkilerini kalıcı hale getirir. Strait Therapy saçların düzleştirilmesi prosesinde profesyonel kullanım için geliştirilen bir seridir. Schwarzkopf Strait Therapy koruyucu sprey, düzleştirici krem ve bakım maskesinden oluşuyor ve saçın düzleştirme işleminde zarar görmemesine yardımcı olur.

Schwarzkopf Sarı saçlara özel Blond Me serisi, şampuan, açıcı, maske, bakım kremi, parlaklık ve koruma spreyi gibi ürünlerden oluşur ve saçtaki mevcut yıpranmanın onarılmasını, boyanın kalıcılığını ve saçın zararlı etmenlerden korunmasını sağlamaya yöneliktir. Supreme Keratin, yoğun bir bakım imkanı yaratan, saçların kendilerini onarabilmeleri için elzem olan keratin desteğini sağlayan bir seridir. Şampuan, krem, sprey ve maske gibi ürünleriyle saçın farklı ihtiyaçlarını karşılar. Boyalı, kuru ve yıpranmış saçlara yönelik geliştirilen Essensity serisi, paraben içermez ve saçın nem ihtiyacını karşılayıp saça yoğun bir bakım yaparken, zararlı etkilere karşı korur.

Schwarzkopf Ürünleri Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Yalnızca Schwarzkopf saç bakım ürünleri için değil tüm markalara ait ürünler için geçerli olan bazı kriterler vardır. Birinci önceliğe sahip olan ürün kalitesi saçlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak yerine saçlarınıza zarar verebilir ve yıpranma, seyrekleşme gibi sorunlara yol açabilir. Ürün içeriğindeki kimyasal bileşenler, üründeki besleyici bileşen zenginliği ve ürünün kullanım talimatı verimli sonuç almak için önemlidir.

Kalitesi bilinen birçok ünlü markanın ürünleri bazen etkin sonuçlar veremiyor. Bunun için güvenilir mağazalardan alışveriş yapmak istenilen sonucun alınmasına yardımcı olur. Taklit ürünlerin yer almadığı Tahta Tarak mağazamızdan satın alacağınız her ürün orijinaldir ve gönül rahatlığıyla kullanarak saçlarınızda istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

 

(0212) 611 34 68

(0212) 537 00 68