en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
Saç Bakımı
 
 

Güvenli Alışveriş

İade ve Değişim

%100 Orijinal Ürünler

Aynı Gün Kargo

Ücretsiz Kargo

Kapıda

 

KARADAĞ

KURUMSAL İLETİŞİM

MARKALAR

KATEGORİLER

 
 
 

ESENLER ŞUBE

Nene Hatun Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:50

Esenler/İstanbul

BAYRAMPAŞA ŞUBE

Yıldırım Mahallesi, Ali Fuat Başgil Cd. No:57-59

Bayrampaşa/İstanbul

Esenler Şube:         (0212) 611 34 68

Bayrampaşa Şube:  (0212) 537 00 68

info@karadagkozmetik.com

Saç Bakım

Cilt Bakım

Makyaj

Şekillendiriciler

Parfümler

Deodorantlar

Kolonyalar

Boya Bakım

Kişisel Bakım

Sarf Malzemeler

Elektronik Ürünler

Bizi Buradan Takip Edin...

Copyright 2018©KARADAĞ KOZMETİK.Tüm hakları saklıdır.

6301
 

PROFESYONEL SAÇ BAKIMI

Stres, güneş, fön, çeşitli kimyasallar, yanlış ürün seçimi gibi birçok sebep saçların yıpranmasına, kopmasına hatta dökülmesine yol açıyor. Özellikle kadınlar için en önemli aksesuar olan saçlar, bakımsızlıktan ötürü sağlıksız ve cansız göründüğü takdirde yüzünüzdeki enerjiyi de azaltıyor. Tüm bunlara rağmen doğru ürünler ile saç bakımı yapıldığında saçlar eskisi gibi güçlü ve parlak yapısına kavuşabilir.

Ürünler saç bakımı'nın amacına ulaşmasına yardımcı olabileceği gibi saçın daha kötü bir hal almasına da sebep olabilir. Kozmetik ürünler satın alınırken kaliteli, güvenilir firmaları tercih ederek, sahte ürünler satın alma tehlikesini ortadan kaldırabilir ve risklerden uzak durmuş olabilirsiniz.


DAHA GÜÇLÜ SAÇLARA SAHİP OLMANIN YOLLARI

Saçların protein yapısında olması, genetik etmenler başta olmak üzere, sıcaklık, Ph dengesi, radyasyon gibi faktörlerden kolay etkilenmesine yol açar. Genç saçlar bu etmenlerden ötürü bozulmaya uğradığında, tekrar eski haline dönebilecek güçte olurlar.

Ancak yaşın ilerlemesi bu bozulmayı, düzenlemek adına yeteri kadar güçlü olmayabilir. Bu durumda doğru saç bakım ürünleri tercih edilerek, saçın protein yapısının güçlenmesi, saç köklerinin kendini yenilemesi sağlanabilir. Kalitesine güvenilen markaların, kişisel saç problemlerinize yönelik ürettiği ürünleri seçmeniz saçlarınızın güçlenmesine, daha sağlıklı, daha parlak bir görünüm yakalamasını sağlar.


SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ TERCİH EDERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Kozmetik ürünlerin üretiminde kalitesiz markalar, gerek raf ömrünü uzatmak, gerekse maliyeti düşürmek adına tahrip edici kimyasal içerikler kullanabilirler. Ancak güvenilir ve bilindik markalar tarafından üretilen saç bakımı ürünleri daha kaliteli bir içeriğe sahiptir ve saçta ciddi bir gelişim gözlenmesine yardımcı olur.

Karadağ Kozmetik olarak kalitesi ile ün yapan birçok markanın orijinal ürünlerini sunuyoruz. Sitemizde güvenle kullanabileceğiniz, her saç tipine özel bakım maskeleri, şampuanlar, yağlar, losyonlar ve kremler yer alıyor.

SAÇ BAKIMI HAKKINDA

 

Tüm hizmetlerimizde ücretsiz servisimiz mevcuttur.

(0212) 611 34 68

(0212) 537 00 68