en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
OLAPLEX
 
 

Güvenli Alışveriş

İade ve Değişim

%100 Orijinal Ürünler

Aynı Gün Kargo

Ücretsiz Kargo

Kapıda

@karadag.kozmetik

 

KARADAĞ

KURUMSAL İLETİŞİM

MARKALAR

KATEGORİLER

 
 
 

ESENLER ŞUBE

Nene Hatun Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:50

Esenler/İstanbul

BAYRAMPAŞA ŞUBE

Yıldırım Mahallesi, Ali Fuat Başgil Cd. No:57-59

Bayrampaşa/İstanbul

Esenler Şube:         (0212) 611 34 68

Bayrampaşa Şube:  (0212) 537 00 68

info@karadagkozmetik.com

Bizi Buradan Takip Edin...

Copyright 2018©KARADAĞ KOZMETİK.Tüm hakları saklıdır.

Olaplex Saç Bakım Ürünleri


 

Olaplex Saç Bakımı

Saçlarda yalnızca kökler canlıdır. Bu yüzden saç boyu ve uçları klasik ürünlerle ancak makyajlanabilir. Yani canlı hücre taşımayan saç boylarına, kalıcı bir yapılanma sağlayabilecek ürünler piyasa kolay bulunmuyor. Sadece Olaplex markası ürünleri ile saçın kendini onarmasına yardımcı olabilecek içeriğe sahiptir. Birçok profesyonel kuaförün saç onarımı ve saça zarar vermeden saç rengi açmak için kullandığı Olaplex’in 3 temel ürünü vardır. Olaplex ürünleri içerisinde No 1 ve No 2 ürünleri profesyonel kullanım için üretilir ve ev ortamında uygulamaya müsait değildir.


Olaplex No 3 Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Temel olarak Olaplex krem, losyon ya da serum gibi bir ürün değildir. Kırılmış ve incelmiş saçların kendisini toparlamasına yardımcı olan, saçınızı kusursuz hale getirebilecek olarak düşünebileceğiniz bir üründür. Kırık saçların yeniden yapılanmasını sağlayan aktif madde içeriği ile saçtaki moleküler parçalanmayı onarır. Diğer Olaplex ürünleri ile aynı bileşimi taşıyan Olaplex No 3 kimyasal işlemler uygulama sırasında saçın yıpranmamasını sağlamak adına kullanıldığı gibi yalnızca bakım yapmak için de tercih edebilirsiniz.

Temiz hafif nemli ya da kuru saça uygulayabilirsiniz. Saça tamamen temas etmesi önemli olduğu için saçınızı tutam tutam ayırmanız ve her tutam için ortalama fındık büyüklüğünde bir miktar alarak saça yedirmeniz gerekir. Saç uzunluğuna göre miktarı biraz arttırabilirsiniz. Aşırı yıpranmış saçlarda 30 dakika, minimum 10 dakika kadar saçta bekletilmelidir. Bu sürecin uzun olması saçın yapılanması için iyi bir durumdur.


Olaplex Ürünlerini Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kaliteli markaların saç bakım ürünleri taklit edilme riski taşıdığı için, bu tarz ürünlerin nereden temin edildiği önemlidir. Güvenilir ve tanınan mağazalardan satın almanız, etkin bir sonuç almanızı sağlayacağı gibi saçınızın taklit ürünlerin içeriklerinden ötürü zarar görmesini engelleyecektir. Olaplex ve diğer birçok kaliteli markanın orijinal ürünleri, siz bakımınızı güvenle yapın diye Tahta Tarak güvencesiyle sizlerle buluşuyor.

4948

(0212) 611 34 68

(0212) 537 00 68