en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
NASHİ
 
 

Güvenli Alışveriş

İade ve Değişim

%100 Orijinal Ürünler

Aynı Gün Kargo

Ücretsiz Kargo

Kapıda

@karadag.kozmetik

 

KARADAĞ

KURUMSAL İLETİŞİM

MARKALAR

KATEGORİLER

 
 
 

ESENLER ŞUBE

Nene Hatun Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:50

Esenler/İstanbul

BAYRAMPAŞA ŞUBE

Yıldırım Mahallesi, Ali Fuat Başgil Cd. No:57-59

Bayrampaşa/İstanbul

Esenler Şube:         (0212) 611 34 68

Bayrampaşa Şube:  (0212) 537 00 68

info@karadagkozmetik.com

Bizi Buradan Takip Edin...

Copyright 2018©KARADAĞ KOZMETİK.Tüm hakları saklıdır.

13761

Nashi Argan Ürünleri


 

Nashi Saç Bakım


Saç problemleriyle başları derde giren birçok kadın bir süre sonra ürünlerden yana umutsuz bir tavır takınır. Ancak saç bakım ürünleri tercihinde saçın tipi, ihtiyacı, yapısı ve rengi gibi birçok faktörün yanı sıra saç bakım ürününün içeriğinin doğallığı ve etkinliği de çok önemlidir. Nashi saç bakım ürünleri içerik bakımından sıradan saç bakım ürünlerine nazaran saç sağlığı açısından zararlı olan kimyasallardan uzak içerikler hazırlar.

Nashi Saç Bakım Ürünleri Nelerdir?

6 ayrı saç bakım serisine sahip olan Nashi dökülme önleme, onarma, boyalı saçlara özel bakım, güneş etkilerinden korunma, keratin desteği ve argan desteği temelli seriler sunar. Argan serisi tüm saç tiplerine uygundur ve güneş ışığının zararlarını elemine eder. Bunun yanı sıra ihtiva ettiği E vitamini, Omega 6 ve 9 ile saçın nemlenmesine, beslenmesine ve doğal parlaklığına ulaşmasına yardımcı olur.

Argan Capixyl serisi dökülme önleyici bir seridir. Şampuan ve yoğun bakım ürünleriyle kökten dökülmelerin gözle görülür bir şekilde azalmasına destek olur. Saç köklerinin canlanmasına ve güçlenmesine yardımcı olarak saç derisinden ayrılmasını engeller. Boyalı saçlar için geliştirilen Life serisi tüm boyalı saçlarda uzun süreli renk koruma konforu sağlar ve saçın sönükleşmesini engeller. Boyanın yıpratıcı etkilerini hafifletir. Life Silver ise beyaz ve gri tonlarındaki boyanmış saçlarda, istenmeyen yansımaların ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Yıpranmış saçlarda kullanılan Phyto Repair Remedy serisi saça zarar veren fiziksel, kimyasal ve psikolojik koşulla savaşarak saçların daha güçlü ve daha dolgun görünmesine yardım eder. Pure Keratin serisi ise saçın canlanmasında elzem olan keratinin saça kazandırılmasını ve parlak, sağlıklı, güçlü ve ışıltılı saçlar elde edilmesini sağlar.


Neden Nashi Saç Bakım Ürünleri Seçilmeli?

Nashi ürünleri SLS, paraben, sodyum klorür, sülfat, fosfat gibi kimyasallardan uzak olmasıyla saça hem gerek görülen bakımı yapar hem de saçın doğal yapısını korumasına yardım eder. Kısa vadede saçın güzel görünmesini sağlayıp uzun vadede saçı yıpratan ürünlerden sıyrılır. Siz de saçlarınıza seçkin bakım ürünleriyle kusursuzluğu tattırmak isterseniz, Tahta Tarak mağazamızdan tüm markaların orijinal ürünlerini güvenle satın alabilirsiniz.


 

(0212) 611 34 68

(0212) 537 00 68