en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
MİLKSHAKE
 
 

Güvenli Alışveriş

İade ve Değişim

%100 Orijinal Ürünler

Aynı Gün Kargo

Ücretsiz Kargo

Kapıda

@karadag.kozmetik

 

KARADAĞ

KURUMSAL İLETİŞİM

MARKALAR

KATEGORİLER

 
 
 

ESENLER ŞUBE

Nene Hatun Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:50

Esenler/İstanbul

BAYRAMPAŞA ŞUBE

Yıldırım Mahallesi, Ali Fuat Başgil Cd. No:57-59

Bayrampaşa/İstanbul

Esenler Şube:         (0212) 611 34 68

Bayrampaşa Şube:  (0212) 537 00 68

info@karadagkozmetik.com

Bizi Buradan Takip Edin...

Copyright 2018©KARADAĞ KOZMETİK.Tüm hakları saklıdır.

Milkshake Saç Bakım Ürünleri


 

Milk Shake Saç Bakımı

Saçlarını önemseyenlerin ve saç bakımını ihmal etmeyenlerin tercihi olan Milk Shake ürünleri ile siz de sağlıklı, ışıltılı ve bakımlı saçlara sahip olabilirsiniz. Marka, saç sorunlarını ortadan kaldırmaya yönelik özel ürünler de hazırlıyor. Bu sayede bir yandan saçlarınızı beslerken diğer yandan yaşadığınız saç sorunundan daha kısa sürede kurtulabiliyorsunuz.


Milk Shake Sülfatsız Şampuan ile Daha Sağlıklı Saçlar!

Argan yapı ile güçlendirilmiş, sülfat içermeyen Milk Shake Şampuan saçı nemlendirip bakım yaparken aynı zamanda elektriklenmeyi de önlüyor. Saçın rengini koruyan bileşenler, yıpranmayı da etkin bir şekilde onarıyor. Sülfat içermediği için en zorlu saç işlemlerinden sonra dahi güvenle kullanılabilir.

Bakım için saç maskesi kullananlara özel Milk Shake ürünleri arasında zengin bir seçenek sunuluyor. Milk Shake Natural Care Papaya Mask mat görünümü yok ediyor ve ince telli saçları güçlendiriyor. Milk Shake Natural Care Milk Mask ise yıpranmış saçlara özel. Saçın kaybettiği nemi yeniden kazandırıyor ve saçı yeniden yapılandırarak onarıyor. Milk Shake Natural Care Yoğurt Mask sağlıklı ve parlak görünen saçlara sahip olmanızı sağlıyor.


Kimyasal İşlem Sonrası Yıpranmış Saçlara Özel Bakım Serumu

Saç Bakımı için maskenin yetersiz kaldığı, yıpranmanın yoğun olduğu saç tipleri için de markanın çözümü var. Aşırı yıpranmış saçlar için Milk Shake Kuru ve Yıpranmış Saçlar Onarıcı Bakım Serumukimyasal işlem görmüş saçları dahi onarıyor. Yoğun bir bakım yapan serum düzenli kullanıldığında saçtaki hasarı belirgin düzeyde azaltıyor.

Saçınızın daha hacimli görünmesini istiyorsanız Milk Shake Hacim Veren Volume Solution kullanabilirsiniz. Bigudi, maşa ve düzleştiricilerle birlikte kullanıma uygun olan ürün saç şeklini korumasına da yardımcı oluyor. Çiçek bahçesi kokulu ve limon kokulu vücut kremlerini de mutlaka denemenizi öneriyoruz. Markanın geniş ürün çeşidi yelpazesine tahtatarak.com adresinden ulaşabilir, güvenli alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.

7995

(0212) 611 34 68

(0212) 537 00 68