en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
LOREAL
 
 

Güvenli Alışveriş

İade ve Değişim

%100 Orijinal Ürünler

Aynı Gün Kargo

Ücretsiz Kargo

Kapıda

@karadag.kozmetik

 

KARADAĞ

KURUMSAL İLETİŞİM

MARKALAR

KATEGORİLER

 
 
 

ESENLER ŞUBE

Nene Hatun Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:50

Esenler/İstanbul

BAYRAMPAŞA ŞUBE

Yıldırım Mahallesi, Ali Fuat Başgil Cd. No:57-59

Bayrampaşa/İstanbul

Esenler Şube:         (0212) 611 34 68

Bayrampaşa Şube:  (0212) 537 00 68

info@karadagkozmetik.com

Bizi Buradan Takip Edin...

Copyright 2018©KARADAĞ KOZMETİK.Tüm hakları saklıdır.

Loreal Paris Saç Bakım Ürünleri


 

Loreal Saç Bakım

Dünyanın en büyük güzellik ve kozmetik markası olarak anılan Loreal uzmanı olduğu bu sektörde, kalite standartlarını bozmayışı ve gözle görülür fark yaratabiliyor oluşu ile hala en çok rağbet gören markalardan biridir.

Loreal cilt bakımı, makyaj malzemeleri, saç boyaları ve saç şekillendiricilerinin yanı sıra saç bakım ürünleri üreterek kadınlar için en önemli güzellik unsuru olan saçların daha gür, daha volümlü ve daha sağlıklı olmasını sağlar.


Neden Loreal Saç Bakım Ürünlerini Tercih Etmeliyim?

Saç ürünlerini geliştirirken 100 yılı aşkın süredir edinilen tecrübelerin ışığında kendini geliştirmeyi bırakmadan, en iyi kozmetik firması olmaya devam eder. Loreal saç bakım ürünleri saçın yalnızca güzel görülmesini değil saçın sağlıklı olmasını da sağlayan ürünler üreterek uzun süreli etkiler amaçlar.

Güçsüz, elektriklenen, boyalı, röfleli, kuru, yıpranmış, kıvırcık, beyaz ve sönük saçlara özel problemleri gideren serilerin yanı sıra parlaklık veren, boyalı saçların uzun süre canlı renklere sahip olmasını sağlayan farklı serileri de bulunur.


Serilerden Hangisi Benim İçin İdeal?

Saç bakımında Loreal ürünleri genel olarak 5 ayrı temel seriye ayrılır. Serie Expert, Mythic Oil, Inoa, Serioxyl ve Hair Touch Up olarak sınıflanan seriler ayrı ayrı saç renklerini koruyan, renk kusurlarını kapatan, saç ve saç derisine özel bakım yapan, elzem yağ asitlerini saça geri kazandıran ve her tip saça özel çözümler sunan serilerdir.

Şampuan, krem ve maskeden oluşan Inoa serisi, saçını mümkün olduğunca az boyamayı, uzun süren canlı renklere sahip olmayı seven kadınlar için, ışıltısını kaybetmiş, sönmüş saçlara sağlıklı ve parlak bir duruş sağlamak için Mythic Oil serisi idealdir. Beyaz kapatıcı sprey serisi Hair Touch Up farklı saç rengi seçenekleriyle kalıcı olmasa da hızlı çözüm imkanı sunar. Yapılandırıcı bir seri olan Serioxyl düzenli kullanımda yeni saç oluşumuna ve saçın güçlenmesine, özel saç tiplerine özgü alt serileri bulunan Serie Expert ise saç ve saç derisi problemlerini gidermeye yardımcı olur. Siz de  tüm seçkin ürünlerine Tahta Tarak güvencesiyle ulaşabilir, saç problemlerinizden kolayca kurtulabilirsiniz.

13519

(0212) 611 34 68

(0212) 537 00 68