en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
KERASTASE
 
 

Güvenli Alışveriş

İade ve Değişim

%100 Orijinal Ürünler

Aynı Gün Kargo

Ücretsiz Kargo

Kapıda

@karadag.kozmetik

 

KARADAĞ

KURUMSAL İLETİŞİM

MARKALAR

KATEGORİLER

 
 
 

ESENLER ŞUBE

Nene Hatun Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:50

Esenler/İstanbul

BAYRAMPAŞA ŞUBE

Yıldırım Mahallesi, Ali Fuat Başgil Cd. No:57-59

Bayrampaşa/İstanbul

Esenler Şube:         (0212) 611 34 68

Bayrampaşa Şube:  (0212) 537 00 68

info@karadagkozmetik.com

Bizi Buradan Takip Edin...

Copyright 2018©KARADAĞ KOZMETİK.Tüm hakları saklıdır.

Kerastase Saç Bakım Ürünleri


 

Kerastase

Saç bakımı alanında dünyaca üne sahip L’Oréal tarafından “güzellik enstitüsü” misyonu ile geliştirilen Kerastase markası, saç bakımında profesyonel destek sunuyor. Patentli vitaminleri ve Omega 6-9 bakımından en zengin olan Fas Argan Yağı başta olmak üzere içeriğini geliştirirken, doğa ile teknolojiyi harmanlıyor. %96 doğal içerikle saç tellerin kalbine dokunarak, nüfuz eden saç bakım ürünleri her türlü hasarın onarımını yapıyor. Hasta saç tellerini tedavi ederek, koruma altına alan Kerastase, 50 yıllık tecrübenin sahibidir.KERASTASE ile SAÇ BAKIMINDA PROFESYONEL DOKUNUŞLAR

Kerastase, İtalya’daki laboratuvarlarında 24 yıl süren geniş çaplı kök hücre araştırmaları sonucunda saçın doğal yapısına sadık kalarak uzman bakımı yapıyor. Saç tellerindeki keratin oranı seviyesine eş değer seviyede saç tellerine “keratin proteini” desteği vererek, 48 saat süren besleme takviyesine devam eder. Mikro tanecikli yapı özelliğine sahip olarak üstün teknolojiyle formüle edilen Kerastase profesyonel saç bakım ürünleri, saç tellerine hızla etki ederek hasar görmüş saç tellerinin içindeki boşlukları doldurarak saçları yapılandırıyor ve düz, pürüzsüz yüzey oluşturuyor.

Kerastase ürünleri erkeklere özel olarak geliştirilen ürünleriyle yeni saç oluşumundaki saç döngüsünün sağlıklı çalışması için uyarı yapıyor. Kadınlara özel geliştirilen bakım ürünleriyle ise saçın hasar derecesine göre en etkili ve kısa sürede tedavi edebilmek için 1 ve 2 numaralı bakım ürünleri tasarlayarak, adeta kişiye özel tedavi sunmaktadır. Kerastase Şampuan, şekillendirici, saç kremi, maske, serum, bakım sütleri başta olmak üzere geniş bir yelpaze sunmaktadır. Her saç tipi ve sorununa çözümler sunarak, hanımlara ve beylere kişiliklerinin vazgeçilmez parçası olan saçları için eşi bulunmayan tecrübelerini sergiliyor.

Orijinal ürün garantisi ile sitemiz üzerinden en uygun fiyat avantajlarıyla saçlarınız için gereken bakım ürünlerinin siparişini verebilirsiniz. Hızlı kargo hizmeti ve güvenli alışveriş için Tahtatarak.comtercihiniz olsun.

14852
 

(0212) 611 34 68

(0212) 537 00 68