en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
DAVİNES
 
 

Güvenli Alışveriş

İade ve Değişim

%100 Orijinal Ürünler

Aynı Gün Kargo

Ücretsiz Kargo

Kapıda

@karadag.kozmetik

 

KARADAĞ

KURUMSAL İLETİŞİM

MARKALAR

KATEGORİLER

 
 
 

ESENLER ŞUBE

Nene Hatun Mahallesi Davutpaşa Caddesi No:50

Esenler/İstanbul

BAYRAMPAŞA ŞUBE

Yıldırım Mahallesi, Ali Fuat Başgil Cd. No:57-59

Bayrampaşa/İstanbul

Esenler Şube:         (0212) 611 34 68

Bayrampaşa Şube:  (0212) 537 00 68

info@karadagkozmetik.com

Bizi Buradan Takip Edin...

Copyright 2018©KARADAĞ KOZMETİK.Tüm hakları saklıdır.

Davines Saç Bakım Ürünleri


 

Davines

Dış etkenler veya işlem görülmesi sebebi ile onarıma ihtiyaç duyan dejenere olmuş saçlardaki ve baş derisindeki kalıntıları temizleyerek tedavi görevini başlatan Davines, İtalya menşeilidir. 1983 yılından bu yana sadece saç bakım ürünleri ile saç problemlerine çözüm üreterek, potansiyel sorunların oluşmasına engel olan Davines Group, cilt bakımı alanında da geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Bollati Ailesi tarafından 1983 yılından bugüne “Sürdürülebilir Güzellik” anlayışı ile araştırma laboratuvarlarında yüksek kalitede saç bakım ürünleri tasarlamakta olan Davines, dünya genelinde seksenin üzerinde ülkede salonların ilk tercihidir. Londra, New York, Parma, Paris ve Meksika’daki ana merkezleriyle her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Ürünlerini tasarlarken sülfat ve parabene yer vermeyen Davines, her türlü saç sorununun cevabı olarak doğal içerikli formülü ile tedavi sağlamaktadır.


DAVİNES ile KİŞİYE ÖZEL BAKIM DENEYİMİ

Formülünde pirinç, acai ve pasifflora yağları bulunan çeşitler ile saç lifleri ihtiyaç duyduğu neme kavuşarak, kuru ve kırılgan yapısından kurtulur. Hassas temizleyici bileşenleriyle saç tellerine ve saç diplerine(baş derisi) nazik dokunuşlarda bulunan Davines saç bakım ürünleri, serbest radikallere karşı savaşıyor. Saç yapısını zararlı olabilecek her türlü faktörün etkisine karşı engellemek için koruma kalkanını açıyor ve korumaya alıyor. Saçları yeniden yapılandırmaya yardımcı olan zengin içeriğinde doğal yağ ekstreleri mevcuttur. Yağ özleri ile nemini kaybetmiş baş derisini ve saç tellerini yeniden yapılandıran Davines, ihtiyaç duyulan vitamin, mineral ve keratin takviyesini de yapmaktadır. Esansiyel yağlar ile oldukça zenginleşen formüle sahip şampuanlar, bakım kremleri, serumlar, saç sütleri ve diğer bakım ürünleri saçlarda ve diplerinde kan dolaşımını hızlandırarak esneklik kazandırır. Baş derisini yatıştıran özel içeriğiyle kaşıntıyı gideren ve meydana gelen tahrişleri tedavi eden çeşitleri de ürün yelpazesinde sizlere sunan Davines, her soruna özel çözüm bulması ile size özel bir bakım deneyimi sağlamaktadır.

Laboratuvarlarında testesteron hormonun dehidretestesteron hormonuna dönüşmesini sağlayan zengin içeriği ile saç dökülmesi sorunlarını da gideren erkeklere özel bakım ürünleri de tasarlamaktadır. Kan dolaşımını hızlandırarak zayıflayan saç köklerini canlandıran erkeklere özel saç bakım serisiyle uyuyan kökleri uyarmaktadır. Yağlı saçlar için saç dibindeki yağ keseciklerini baskılayarak, saç derisinde ve tellerindeki fazla yağın oluşumunu önleyen Davines ürünleri, boyalı saçlar için de farklı bir seri tasarlamıştır ve her boyalı saç tipi için ideal bakım sergilemektedir.

Saçları yeniden yapılandırarak hasarlı saç tellerine pürüzsüz görünüm kazandıran Davines, saçın mineral yapısını düzenler. Saçtaki kopmaları önleyerek, şekil verme aşamalarında ısının vereceği mekanik stresin zararına karşı da saç yapısını muhafaza eder. Hafif aromatik yağlar ve gizli meyve tatları ile harmanlanarak bezenmiş çiçek özleri ile kokulandırılan bütün Davines saç bakım ürünleri hakkında Tahtatarak.com üzerinden detaylıca bilgi edinebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

10898
 

(0212) 611 34 68

(0212) 537 00 68